TTV TALO op de Koningsspelen Loppersum
Bij de Koningsspelen, die werden gehouden door OBS Prinses Beatrix en CBS Roemte, was ook tafeltennisvereniging TALO van de partij. Tijdens de spelen, die op vrijdag 9 mei werden gehouden op en rondom het sportpark en de Boshal, konden kinderen hun vaardigheden in het tafeltennis oefenen.
Naast het tafeltennissen waren er in de Boshal diverse activiteiten zoals Kanjum, Curling, Zaalhockey en een clinic Judo verzorgd door Hajime Clinics uit Groningen met trainster Inge Bos. Ook waren er op het sportpark diverse buitenactiviteiten zoals een springkussen, Kubb, voetbal, slagbal en tennis. Mede dankzij de inzet van vele vrijwilligers en het mooie weer is het een geslaagde sportieve dag geworden.
Tafeltennisvereniging TALO heeft haar eigen speelavond op de donderdag waarbij de jeugd van 18.30 tot 19.300 uur en de senioren van 19.30 tot 21.00 uur trainen.
Op de vrijdag trainen de OldStars onder het genot van een lekkere kop koffie van 10.00 tot 11.30 uur.
Kom gerust eens een keer langs in de sporthal Boshal te Loppersum om mee te spelen. Je mag 4 keer vrijblijvend meespelen en de batjes zijn aanwezig in de zaal.

