Eemsdelta Sport: Zaterdag 9 mei om 14.00 uur
De Molenberg in het centrum van Delfzijl is definitief gesloten. De grande finale was afgelopen zaterdag met als toegift een veiling van een aantal spullen was een spektakel. Laat dat maar aan Bert Visscher over. Ook in de amateur competitie komt de grande finale dichterbij. Met nog drie wedstrijden te gaan in de derde klasse en nog twee in de vierde klasse blijft het ongemeen spannend. In tegenstelling tot wat we twee weken geleden schreven is het voor NEC Delfzijl en DVC Appingedam nog wel degelijk mogelijk om de nacompetitie te halen. Verderop komen we daar op terug. In de vierde klasse speelt Poolster nog steeds voor een nacompetitie plek. Daar komen we zo op terug. Loppersum wil ook nog graag wat punten sprokkelen om het derde klasse schap veilig te stellen. We gaan voetballen.
Derde klasse R.
SC Loppersum ontvangt NEC Delfzijl. Voor beide teams zijn er grote belangen. NEC Delfzijl speelt voor de derde periode. Op doelgemiddelde staan de Havenkanters derde. DVC Appingedam heeft evenveel punten (13) en een doelsaldo plus vijf. De Delfzijlsters hebben evenveel punten maar een doelsaldo van plus zes. De mannen van Roy Kamps hebben het traditioneel moeilijk tegen de mannen van Heiko van den Berg. Dat zal zaterdag niet anders zijn. Luuk Veenstra gaat kijken en neemt een zender mee. DVC Appingedam gaat naar de studenten in Groningen. The Knickerbockers is de tegenstander. Geen eenvoudige opgave maar er moet gewonnen worden om de race te blijven voor nacompetitie. De wedstrijd begint om 14.45 en Gerrie de Groot houdt ons op hoogte.
Vierde klasse E.
Holwierde gaat naar Groningen. Lycurgus is de tegenstander. Holwierde kan vrijuit voetballen. Lukt het de Katmis bewoners om de punten mee te nemen naar Holwierde? Gert houdt je op de hoogte. De Fivel gaat ook naar Groningen. MAMIO is de tegenstander. De doelstelling van de Riepsters is inmiddels wel gehaald. Nacompetitie om klassen behoud is nog een mooie toegift voor het andere Oranje.
Poolster speelt thuis tegen Middelstum. Hebben de Spijksters het verlies tegen FC Lewenborg verwerkt? willen de Middelstumers er nog echt voor gaan? Gerard Pijper gaat kijken en neemt een zender mee.
Vijfde klasse E en G.
Stedum (5E) speelt thuis tegen ZEC en Wagenborger Boys (5G) .speelt ook thuis tegen GEO. Gert houdt je op de hoogte.
Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden. Bij Gert Busscher is er nog voldoende energie om alles er uit te persen. Hij is er weer helemaal klaar voor zaterdag. Eemsdelta Sport vanaf 14.00 uur. Als luisteraar ben je van harte welkom.
Wedstrijden waar verslag van wordt gedaan
The Knickerbockers tegen DVC Appingedam met verslaggever Gerrie de Groot vanaf 14.45 uur.
SC Loppersum tegen NEC Delfzijl met verslaggever Luuk Veenstra
Poolster tegen Middelstum met verslaggever Gerard Pijper


