menu Home
Agenda Tips

Jubileumconcert 130 jaar D.H.O.

Marcel Voorthuijsen | 22 april 2026

Foto: Richard Degenhart – Noordernieuws

Op 30 april a.s. is het 130 jaar geleden dat een aantal Delfzijlsters samen kwamen bij den heer J.M. Veltman om een muziekkorps op te richten, zoals staat vermeld in de notulen van de oprichtingsvergadering. De naam werd vastgesteld op het Delfzijls Harmonie Orkest.

Dit jubileum wordt zaterdag 25 april gevierd met een jubileumconcert in sporthal de Ringen te Delfzijl. Naast het orkest en de malletband, verleend ook zanger/gitarist Harry Niehof zijn medewerking. De vereniging maakt dus al 130 jaar deel uit van het culturele leven van Delfzijl en omstreken en is daar in 2021 voor onderscheiden met de Koninklijke Erepenning.

Al sinds 1898 verleent zij onder anderen haar medewerking aan de Pinksterfeesten en worden/werden vele festiviteiten opgevrolijkt met haar muzikale klanken. Tijdens het concert zal het publiek een gevarieerd programma worden voorgeschoteld. De entree is gratis, dus ze hopen op een grote belangstelling om dit jubileum gezamenlijk te vieren.





  • play_circle_filled

    Omroep Eemsdelta
    Altijd dichtbij

  • cover play_circle_filled

    Lekker Zondag
    18:00 - 19:00

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play