menu Home
Agenda Tips

Het Alzheimer Café Eemsdelta: Dementie en hulpmiddelen

Marcel Voorthuijsen | 22 januari 2026

Het Alzheimer Café Eemsdelta houdt op dinsdagavond 3 februari 2026 een thema-avond met als onderwerp; Dementie en hulpmiddelen.

Deze bijeenkomst is van 19.30 – 21.00 (inloop vanaf 19.00) aan de Burgemeester Klauckelaan 16 in Appingedam.

Met de juiste hulpmiddelen kunt u langer veilig en vertrouwd zelfstandig thuis blijven wonen. U bent minder afhankelijk van mantelzorg of thuiszorg en krijgt deels uw vrijheid weer terug.  Voor mensen met dementie zijn er verschillende handige hulpmiddelen. Bij de Slimotheek in de gemeente Eemsdelta kunt u gratis hulpmiddelen thuis uitproberen, zoals een robotstofzuiger, een SOS-horloge, een geheugenklok, een robotkat en nog veel meer.

Tijdens deze avond vertelt de coördinator van de Slimotheek welke hulpmiddelen u kunnen helpen uw zelfstandigheid te behouden. Zij laat de hulpmiddelen zien en geeft uitleg. Daarnaast vertelt zij over het Beleefhuis in Delfzijl, een woning ingericht met allerlei hulpmiddelen die het dagelijks leven ondersteunen

Iedereen is van harte welkom: mensen met dementie, mantelzorgers, professionals en andere belangstellenden. Aanmelden is niet nodig.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Cadanz Welzijn: Email: info@cadanzwelzijn.nl of telefoon: 0596-745024





  • play_circle_filled

    Omroep Eemsdelta
    Altijd dichtbij

  • cover play_circle_filled

    Black en Blues
    23:00 - 00:00

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play